SOCZEWKA W OBRĄCZCE

Obrączki ślubne to ważna pozycja na długiej liście obowiązków młodej pary. Wydaje się, że to drobny szczegół w porównaniu z organizacją dużej imprezy. Z drugiej strony złote krążki mają być z nami przez resztę naszego życia. W rezultacie muszą być wybierani z niemal taką samą starannością jak partner! Na co powinieneś zwrócić uwagę? Na uwagę zasługuje soczewka w pierścieniu.

ZAPEWNIJ KOMFORT, STOSUJĄC SOCZEWKI Z PIERŚCIENIAMI

Profil obrączki to wyrazisty kształt. Ma to wpływ na wygląd i komfort garderoby. Najczęstsze kształty to płaskie, ścięte, półokrągłe, wklęsłe i okrągłe. W końcowym typie dysku widoczna jest soczewka w pierścieniu. Oznacza to, że przekrój pierścienia jest eliptyczny.

Do czego to służy? Dzięki zaokrąglonym bokom zmniejsza się ilość metalu w kontakcie z nadwoziem. Soczewka w pierścieniu zapobiega otarciom, uciskom i w wyniku tego obtarciom. Dzięki temu możesz żyć swoim życiem, nie martwiąc się o to, jak niewygodna jest Twoja obrączka. Noszenie bolesnej biżuterii na co dzień może wydawać się oczywiste, ale tak nie jest. Zwłaszcza, że ​​pierścień reprezentuje nasz związek.

WIĘC MIŁO BYŁO MIEĆ SOCZEWKĘ

Przy wyborze obrączek najważniejsza jest wygoda. Ale bądźmy szczerzy, każda para chce, aby byli atrakcyjni. I słusznie, biorąc pod uwagę, że będzie się im przyglądać przez najbliższe kilkadziesiąt lat. Estetyka to kwestia osobistych preferencji. Z drugiej strony soczewka pierścieniowa jest atrakcyjną opcją dla większości ludzi.

Ze względu na zaokrąglenia sprawia wrażenie delikatnej biżuterii. Ten efekt jest popularny wśród kobiet. Soczewka jest popularna wśród osób, które preferują subtelne dodatki lub nie noszą biżuterii na co dzień.

Co jeśli ten profil nam się nie podoba, ale cenimy sobie wygodę? Warto wybrać tarcze o innym, węższym profilu. Soczewka w obrączce jest szczególnie przydatna przy szerokich obrączkach. Powierzchnia metalu stykającego się z korpusem jest znacznie mniejsza w przypadku tarczy mniejszej niż 5 mm niż w przypadku większych pierścieni.

PIERŚCIONKI NA OBIEKTYW

Pierścienie soczewkowe cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na ich wygodę. Soczewka pierścienia to nic innego jak obrót wewnątrz, który uniemożliwia pełne przyleganie pierścienia do skóry. Dzięki temu pierścienie soczewkowe idealnie dopasowują się do dłoni, nie sprawiają kłopotów osobom, które mają opuchnięte palce, a po prostu ułatwiają proces nakładania i zdejmowania ozdoby z palca. Pierścionki soczewkowe można znaleźć w prawie każdym projekcie obrączek; jednak soczewka jest zwykle uformowana w pierścienie szersze niż 4 mm, ponieważ nie jest to konieczne w węższych modelach.

Pierścień obiektywu

Pierścionek z soczewką jest bezsprzecznie przydatny do noszenia tej uroczej i znaczącej biżuterii na co dzień. Zaleca się, aby osoby, które chcą użyć szerszego pierścienia, przeszły tę procedurę. Pierścień obiektywu jest znacznie lżejszy i łatwiejszy do usunięcia i ponownego zainstalowania. Ponieważ ta biżuteria będzie wystawiona na działanie pary przez wiele lat, powinna być wygodna w noszeniu, a także piękna. Jednak zależy to wyłącznie od Ciebie; każda obrączka, z soczewką lub bez, reprezentuje wieczną miłość i oddanie. W efekcie zaprojektuj swoją biżuterię ślubną tak, aby za każdym razem, gdy na nią spojrzysz, poczujesz przyjemny chłód!