Celebrytka z linią życia – co oznacza?

Celebrytki to jedne z najpopularniejszych elementów biżuterii. Są niezwykle subtelne, dzięki czemu mogą być noszone przez osoby w każdym wieku. Swoim delikatnym wdziękiem, dodadzą uroku każdej stylizacji. Szczególnie pięknie wyglądają w lato, kiedy podkreślają opaloną skórę. Motywem, który coraz częściej występuje na celebrytkach jest linia życia. Dla każdego ma ona nieco inne znaczenie, jednak na ogół przyjmuje się, że symbolizuje ogromną wartość naszej egzystencji. Niektórzy noszą ją, aby nieustannie przypominała im, że należy przyjmować każdą szansę i podążać za swoimi marzeniami. Chociaż brzmi to dość oklepane, to życie naprawdę jest jedno, więc należy z niego jak najbardziej korzystać. Celebrytka z linią życia jest świetnym motywatorem do czerpania z każdego dnia garściami. Symbolizuje dynamiczność, ale też kruchość naszego bytu. Nosząc ją oddajemy hołd w kierunku istnienia, pokazując ile dla nas znaczy. 

Linia życia na obrączkach

Duża część par, przygotowujących się do ślubu, odchodzi od klasycznych modeli obrączek ślubnych. Młodzi stawiają na nietuzinkowe rozwiązania. Jednym z nich jest grawerunek przedstawiający linię życia po zewnętrznej stronie pierścionka. Ten piękny motyw zyskuje w tym przypadku nowe znaczenie.  Świadczy o tym, że życie tej pary już na zawsze się jednoczy, od dziś będą razem stawiać czoła losowi. Przystąpienie do sakramentu małżeństwa to wielka deklaracja i poświęcenie całego siebie dla drugiej osoby. Dwoje ludzi będzie istniało jako jeden organizm, jako rodzina, zatem dwie linie życia łączą się w jedną – zupełnie jak na obrączkach. 

Pierścionek zaręczynowy z linią życia

Chociaż linia życia króluje raczej na obrączkach, nic nie stoi na przeszkodzie przed umieszczeniem jej na pierścionku zaręczynowym. Grawerunek się deklaracją mężczyzny mówiącą, że to właśnie ta kobieta jest wybranką, z którą chce kroczyć przez życie. To symboliczne “oddanie siebie” z pewnością wzruszy drugą połówkę i pozostanie w jej pamięci na wieki.